Wider World. Second Edition 4. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej

Książce towarzyszy cyfrowa wersja, wzbogacona o elementy interaktywne, dostępna online wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę. UWAGA! Materiał jest obecnie dostępny dla rozdziałów 0-3. Pozostałe rozdziały gotowe będą końcem...
74,99 * 81,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 68,03 zł

Opis

Książce towarzyszy cyfrowa wersja, wzbogacona o elementy interaktywne, dostępna online wraz z kompletem towarzyszących materiałów audio i wideo oraz szeregiem praktycznych narzędzi ułatwiających naukę.

UWAGA! Materiał jest obecnie dostępny dla rozdziałów 0-3. Pozostałe rozdziały gotowe będą końcem grudnia 2022 i pojawią się w zasobach użytkownika automatycznie. Idealnie sprawdzi się przy pracy w domu, podczas nauki w trybie zdalnym oraz w ramach "blended learning". Dostęp do materiałów cyfrowych ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu. Korzystanie z platform Pearson na innym urządzeniu jest możliwe, wystarczy zalogować się swoimi danymi na odpowiedniej stronie (pearsonenglish.com/login).

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Wider World. Second Edition 4. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej"?
Corolyn Barraclough, Bob Hastings, Fiona Beddall, James Savery są autorami tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.


W którym roku został wydany podręcznik?
Ten podręcznik został wydany w 2022 r. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych podręczników.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Wider World. Second Edition 4. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej"?
Tytuł jest częścią serii "Wider World. Second Edition".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Wider World. Second Edition 4. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>