Wspaniała mądrość mrówek

Czego możemy się nauczyć od mrówek? Najmniejsze stworzenia mogą nam udzielić odpowiedzi na największe pytania. Trzeba tylko umieć je dostrzec. Przekonaj się, jak wielu mądrych rzeczy możemy nauczyć się od maleńkich mrówek. Philip Bunting jest autorem przezabawnej biografii ludzkości Jak się tu...
25,98 * 35,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,66 zł

Opis

Czego możemy się nauczyć od mrówek?

Najmniejsze stworzenia mogą nam udzielić odpowiedzi na największe pytania. Trzeba tylko umieć je dostrzec. Przekonaj się, jak wielu mądrych rzeczy możemy nauczyć się od maleńkich mrówek.

Philip Bunting jest autorem przezabawnej biografii ludzkości Jak się tu znaleźliśmy? Nie jest myrmekologiem ani entomologiem, ale wierzy, że odpowiedzi na wiele pytań, które stawia przed nami życie, można znaleźć we własnym ogródku.

Autorem tytułu "Wspaniała Mądrość Mrówek" jest Bunting Philip.

W oryginale książka ma tytuł: The Wonderful Wisdom of Ants.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących książek poruszających interesujące zagadnienia. "Wspaniała Mądrość Mrówek" to wyśmienity prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Wspaniała Mądrość Mrówek" wydało Wydawnictwo Zysk i S-ka. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.