Kuku i supertata

Kuku chce zostać superbohaterem. Biega po domu w pelerynie i wydaje z siebie groźne okrzyki. Nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale Kuku przekonuje się, że ma w domu prawdziwego superbohatera. To jego tata! Ciekawe, jak wygląda jego peleryna? To już trzecia książka niezrównanego duetu autorki...
22,74 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,19 zł

Opis

Kuku chce zostać superbohaterem. Biega po domu w pelerynie i wydaje z siebie groźne okrzyki. Nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale Kuku przekonuje się, że ma w domu prawdziwego superbohatera. To jego tata! Ciekawe, jak wygląda jego peleryna?

To już trzecia książka niezrównanego duetu autorki Moniki Kamińskiej i ilustratora Andrzeja Tylkowskiego. Pierwsza z serii, „Kuku i historia pępka”, została niezwykle ciepło przyjęta przez małych czytelników i ich rodziców, znalazła się również na pokonkursowej liście Książki Roku 2018 Polskiej Sekcji Ibby.

Autorem historyjki "Kuku i supertata" jest Monika Kamińska.

"Kuku i supertata" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również następne bajki z serii "KUKU I HISTORIA PĘPKA".

Jest to krótka książka - ma 42 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Kuku i supertata" wydało Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz także inne pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Kuku i supertata

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>