Wyczaruj lalki. Malowanki wodne

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw   Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie...
5,40 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,14 zł

Opis

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw   

Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

Książeczka "Wyczaruj lalki. Malowanki wodne" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Wyczaruj lalki. Malowanki wodne". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także redukować stres i poprawić samopoczucie.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 2-4 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

"Wyczaruj lalki. Malowanki wodne" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź też inne tytuły tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.