Zestaw do piasku 5 elementów Psi Patrol Wader

Komplet do piasku składający się z 5 elementów w klasycznych kolorach i grafikami z bajki Paw Patrol spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzą: kwadratowe wiaderko 2 l, łopatka, grabki, sitko, konewka 0,5 l. Poszczególne elementy posiadają ciekawą grafikę...

19.37 zł

Dodaj do schowka

Opis

Komplet do piasku składający się z 5 elementów w klasycznych kolorach i grafikami z bajki Paw Patrol spodoba się wszystkim miłośnikom twórczej zabawy w piasku. W skład zestawu wchodzą: kwadratowe wiaderko 2 l, łopatka, grabki, sitko, konewka 0,5 l. Poszczególne elementy posiadają ciekawą grafikę wykonaną metodą IML, która wytrzyma kontakt z wodą i słońcem.

Komplet do Piasku daje możliwość kreatywnej zabawy dziecku, zarówno w towarzystwie, jak i w pojedynkę. Daje szansę poznania i zaproszenia do wspólnej zabawy nowych znajomych, co pomoże dziecku w rozwoju jego kompetencji społecznych, nauczy zachowania w grupie. Twórcza zabawa w piasku pobudza wyobraźnię dzieci, wspiera ich aktywność ruchową oraz sprawność i koordynację manualną oraz motoryczną.

Całość wyprodukowana z nietoksycznych, bezpiecznych i wytrzymałych materiałów.
-komplet do piasku z motywami bajki Paw Patrol (Psi Patrol)
-zestaw zawiera 5 elementów: kwadratowe wiaderko 2 l, łopatka, grabki, sitko, konewka 0,5 l
-grafika wykonana metodą IML
-bezpieczny dla najmłodszych, wiek 1+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw do piasku 5 elementów Psi Patrol Wader

  • Producent: Wader
  • Seria Psi Patrol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900694811416
  • EAN: 5900694811416
  • Wymiary: 20x18x28 cm