Ziemia do Jadzi

Jadzia ma jechać do planetarium, ale najpierw czeka ją wyzwanie na miarę podboju kosmosu - trzeba posprzątać w pokoju! Okazuje się, że może to być ciekawe niczym odkrywanie nowych galaktyk. Wyjście z psem jest jak spacer w kosmicznej przestrzeni, a jedzenie naleśników można zamienić w tankowanie...
22,08 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,56 zł

Opis

Jadzia ma jechać do planetarium, ale najpierw czeka ją wyzwanie na miarę podboju kosmosu - trzeba posprzątać w pokoju! Okazuje się, że może to być ciekawe niczym odkrywanie nowych galaktyk. Wyjście z psem jest jak spacer w kosmicznej przestrzeni, a jedzenie naleśników można zamienić w tankowanie paliwa. Halo, Jadzia? Jedziemy!

Maciek Blaźniak  - grafik, ilustrator, autor książek dla dzieci. Założyciel wydawnictwa dla dzieci i studio graficznego Ładne Halo. Projektuje i ilustruje dla wielu wydawnictw dziecięcych, magazynów, instytucji kultury i biznesów kreatywnych. Jego projekty otrzymały kilka ważnych nagród w tym Red Dot Design Award.

Przemek Liput - ukończył studia na kierunku Grafika na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Jest autorem ilustracji do książki "Rok w przedszkolu" oraz serii "Jano i Wito". Pracował dla wielu instytucji i wydawnictw, takich jak: Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamek Królewski w Warszawie, Unicef.

Autorem książeczki "Ziemia do Jadzi" jest Maciek Blaźniak, Przemek Liput.

Publikacja pt. "Ziemia do Jadzi" należy do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają maluchowi świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich historii to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-4 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania wielu pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość to 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Ziemia do Jadzi" została wydana przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.