Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Nie wszystko mogę mieć

Fenek jest z rodzicami w hipermarkecie. Bardzo chce, by kupili mu konika i zagrodę. Rodzice niestety nie chcę się zgodzić, co bardzo nie podoba się chłopcu. Czy uda mu się ich przekonać? Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele...
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,36 zł

Opis

Fenek jest z rodzicami w hipermarkecie. Bardzo chce, by kupili mu konika i zagrodę. Rodzice niestety nie chcę się zgodzić, co bardzo nie podoba się chłopcu. Czy uda mu się ich przekonać?

Poza dostosowaną do wieku dzieci treścią i pięknymi, kolorowymi ilustracjami, książeczka zawiera również wiele dodatkowych materiałów.

  • wybrane wyrazy zaznaczone kolorem czerwonym (współgrające z nimi arkusze znaleźć można w Materiałach do pobrania),
  • pomysły na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem po przeczytaniu książeczki,
  • wypowiedzi ekspertów: lekarzy, pedagogów, psychologów, strażaków i wielu innych.

Nasze bajki to idealny sposób na przyjemne, ale i efektywne spędzenie czasu z maluchem.

To nie tylko bajka "do poduszki", ale coś o wiele więcej.

Nie tylko książeczka do jednorazowego przeczytania, a pomoc edukacyjna i wychowawcza.

A jeśli chcesz rozwinąć pracę z książeczką jeszcze bardziej, skorzystaj z dostosowanych do książeczek scenariuszy zajęć wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. Staną się one wspaniałą pomocą zarówno dla nauczycieli przedszkoli, jak i rodziców.

Za treścią tytułu "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Nie wszystko mogę mieć" stoi Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Nie wszystko mogę mieć". Zbiór krótkich opowieści to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do lekarza.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź również następne części z serii "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 22 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Przygody Fenka. Dobre zachowanie. Nie wszystko mogę mieć została udostępniona przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.