Życie to bańka mydlana. Sto sposobów patrzenia na życie

24,96


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 39,99 zł -38%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,35 zł -9%
Opis

Życie to bańka mydlana

Zgodnie z obietnicą, przez 100 dni od zakończenia obozu medytacyjnego Osho codziennie wysyłał list do Jogi Sohan, by mogła któregoś dnia opublikować ten niezwykły zbiór przemyśleń.

Życie to bańka mydlana to fascynujący zapis ścieżek, którymi podążał umysł Osho przez kolejne dni. Listy te stanowią esencję nauk Mistrza, są duchową mapą dla wszystkich, którzy szukają w życiu czegoś więcej oraz są gotowi, by poznać wiele wymiarów istnienia. Te krótkie, pełne znaczeń i mądrości teksty spisane ręką samego Osho poruszają do głębi, niczym najpiękniejsze przypowieści o miłości do życia.

OSHO – charyzmatyczny mistrz duchowy pochodzący z Indii. Znakomity mówca swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.

Szczegóły - Życie to bańka mydlana. Sto sposobów patrzenia na życie

  • Tytuł: Życie to bańka mydlana
  • Autor: Osho
  • Wydawnictwo Czarna Owca
  • Seria Biblioteka Osho
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 216
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788382525007
  • Język: polski
  • Podtytuł: Sto sposobów patrzenia na życie
  • Oryginalny tytuł: Life is a soup bubble
  • Tłumacz: Jurkevich Bogusława
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788382525007
  • EAN: 9788382525007
  • Wymiary: 12.5x19.5 cm

Dane producenta

Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o., ul. Wspólna 35/5, 00-519 Warszawa, Polska, handel@czarnaowca.pl, tel. +48 22 616-12-72

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy