100 pomysłów na katechezę T.1 Święta

100 pomysłów na katechezę. Święta to książka, którą kierujemy do wszystkich dzieci, katechetów i rodziców. Jest to zbiorek ciekawych zabaw, quizów biblijnych i zajęć plastycznych, dzięki którym dzieci lepiej zrozumieją sens i wartość świąt i uroczystości chrześcijańskich. Przedstawione na 176...
14,69 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,55 zł

Opis

100 pomysłów na katechezę. Święta to książka, którą kierujemy do wszystkich dzieci, katechetów i rodziców. Jest to zbiorek ciekawych zabaw, quizów biblijnych i zajęć plastycznych, dzięki którym dzieci lepiej zrozumieją sens i wartość świąt i uroczystości chrześcijańskich. Przedstawione na 176 stronach aktywności zapraszają do medytacji słowa Bożego i pomagają młodym chrześcijanom wzrastać w wierze.
Kartka z życzeniami dla rodziny, papierowe ozdoby, minimodlitewnik, chorągiewka na uroczystość Bożego Ciała, biblijna gra planszowa i wiele, wiele innych prostych w wykonaniu pomysłów, które ożywią i ubogacą niejedną katechezę i niedzielne popołudnie.
Książka jest także świetną pomocą dla rodziców i animatorów grup parafialnych.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "100 pomysłów na katechezę T.1 Święta"?
Podręcznik "100 pomysłów na katechezę T.1 Święta" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada kilku autorów.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


W jakiej okładce jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zapakować do szkolnej torby.


Jaka jest data wydania "100 pomysłów na katechezę T.1 Święta"?
Ta pozycja została opublikowana w 2019 roku. Podręcznik "100 pomysłów na katechezę T.1 Święta" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Ile stron zawiera ta pozycja?
176: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - 100 pomysłów na katechezę T.1 Święta

 • Autor: Silvia Vecchini
 • Wydawnictwo Jedność
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 176
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381440585
 • Język: polski
 • Tłumacz: Kozak Krystyna
 • ISBN: 9788381440585
 • EAN: 9788381440585
 • Wymiary: 21.0x29.5x0.8 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>