Smoczki uspokajające i gryzaki dla niemowląt

Jest 150 produktów.
-14%
w magazynie
-14%
w magazynie
-14%
w magazynie
-13%
w magazynie
-27%
w magazynie

Etap ząbkowania bywa trudny zarówno dla rodziców, jak i niespokojnych w tym czasie dzieci. Ból związany z wyrzynaniem się pierwszych mlecznych ząbków powoduje, że niemowlę staje się marudne i płaczliwe. Nierzadko podczas wyciszania zawodzą dotychczas sprawdzone metody. Z pomocą przychodzą produkty z naszej kategorii: smoczki uspokajające i gryzaki.

Kiedy zacząć używać gryzaków i smoczków?

Smoczków można używać niemal od pierwszych dni życia dziecka. Nowoczesne produkty opracowane są z myślą nie tylko o zaspokojeniu potrzeb dziecka, ale też w trosce o jego komfort i bezpieczeństwo. Wykonano je z bezpiecznych, nieszkodliwych dla zdrowia maluszka materiałów, trwałych i odpornych na zniszczenia. Do tego są przyjemne w dotyku i efektywnie uspokajają niemowlę.

Z kolei najlepsza pora na gryzaki to około 6 miesiąc życia dziecka, gdy na dziąsłach pojawiają się pierwsze, dolne jedynki. Stosowanie tych gadżetów pozwala skutecznie złagodzić ból. Różnorodność dostępnych modeli pozwala nie tylko wybrać ulubiony kształt czy dopasować wielkość, ale poprawia też komfort maluszka. Żelowe gryzaki, schłodzone w lodówce, dają ulgę, przyjemnie kojąc dziąsła. Dodatkową ich zaletą jest możliwość trenowania przez dziecko umiejętności chwytania. Ich lekka oraz poręczna konstrukcja jest dla małego użytkownika po prostu wygodna. Bogactwo kolorów oraz kształtów powoduje, że gryzaki są nie tylko praktycznym rozwiązaniem podczas ząbkowania, ale też przyjemną i interesującą zabawką.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe