Makaron konjac

Są 22 produkty.
-33%
w magazynie
-21%
w magazynie
-23%
w magazynie
-23%
w magazynie
-23%
w magazynie

Glukomannan konjac to błonnik, który rozpuszcza się w wodzie i pochodzi z bulwy rośliny o nazwie konjac. Roślina ta rośnie głównie w Chinach i Japonii i od dawien dawna wykorzystywana jest w kuchniach Azji. Do niewątpliwych zalet tego błonnika należy fakt, że konjac polepsza insulinowrażliwość oraz tolerancję glukozy. Ponadto poprawia profil lipidowy i dobrze wpływa na pracę jelit. Ważna wiadomość dla alergików - konjac nie zawiera żadnych alergenów!

Makaron konjac to produkt uniwersalny. Można używać go w przeróżnych dietach i rodzajach kuchni. Warto podkreślić, że dostępny jest także w wielu postaciach - w naszym sklepie można zakupić go na przykład w formie spaghetti, fetticine, rice, noodle czy nawet angel hair.

W naszym sklepie mogą zakupić Państwo makaron konjac w różnych formach i o różnorodnej gramaturze. Przykładem jest niezwykle popularny konjac noodle 300 gram od Diet-Food, w skład którego wchodzi tylko woda organiczna oraz mąka konjac - żadnych zbędnych składników i długich składów z polepszaczami smaku!

Przygotowywanie dań z tego typu makaronu jest niezwykle proste i nie zabiera wiele czasu - wystarczą 2 lub 3 minuty smażenia bądź gotowania i makaron jest gotowy do podania.

W Bee.pl dostępne są również oparte na konjacu makarony Shirataki Diet, wśród których można znaleźć produkty bez glutenu, soi, tłuszczu oraz cukru.

Makaron konjac to idealna alternatywna dla zwykłych kasz, ryży oraz makaronów. To idealny i uniwersalny składnik, który urozmaici kulinarne przygody. Ponadto makaron konjac to produkt zdrowy i bezpieczny, ze względu na brak jakichkolwiek alergenów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych w naszym sklepie produktów. Smacznego!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe