Płyny do higieny intymnej

Jest 150 produktów.

Każda kobieta wie, jak ważna jest odpowiednia, delikatna higiena okolic intymnych. Dobrze dobrany płyn będzie nie tylko dobrze mył, nie powodując podrażnień i alergii. Równie ważna jest profilaktyka infekcji intymnych, które mają duże skłonności do nawracania. Odpowiedni produkt myjący z pewnością ułatwi ochronę zdrowia intymnego, a przy tym zapewni uczucie świeżości i czystości na długi czas.

W tej kategorii znajdziecie całe spektrum płynów do higieny intymnej. Formuła części z nich została wzbogacona o niezbędne dla zdrowia intymnego probiotyki - warto zwrócić na nie uwagę w przypadku nawracających problemów zdrowotnych. Emulsja, żel, płyn, a może pianka? Wybór należy do Ciebie!

Na szczególną uwagę zasługuje polska marka Yope, produkująca naturalne kosmetyki o przepięknych zapachach i skutecznym działaniu. W naszym sklepie znajdziecie żele do higieny intymnej tej marki:

-YOPE Naturalny żel do higieny intymnej Geranium & Żurawina,
-YOPE Naturalny żel do higieny intymnej Aloes & Lukrecja.


Tradycjonalistki również znajdą u nas coś dla siebie - w ofercie naszego sklepu znajdziecie duży wybór kosmetyków znanej i lubianej od wielu lat marki Biały Jeleń. Produkty tej marki są hipoalergiczne, co jest szczególnie istotne w przypadku produktów przeznaczonych do stosowania w tak delikatnym miejscu. Dzięki dodatkom wywarów ziołowych kosmetyki świetnie radzą sobie z łagodzeniem podrażnień oraz zapobiegają rozwojowi infekcji.

W naszym sklepie znajdziecie więcej produktów pomagających w ochronie zdrowia intymnego, a także produkty higieniczne. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe