Lubrykanty

Jest 6 produktów.

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

14,95 * 19,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
NOWOŚĆ
45,95 * 59,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 49,95 zł
16,99 * 19,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 17,32 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,64 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 39,96 zł

Lubrykanty to substancje, które po naniesieniu na skórę nawilżają ją, zmniejszając tarcie - przydają się więc nie tylko jako nawilżacze w czasie seksu! Sprawdzą się również jako aromatyczne (i smakowite!) żele do masażu, a nawet do codziennego użytku - pomagają uniknąć odparzeń i otarć w upalne, letnie dni.

Lubrykanty wodne takie jak Durex Play są delikatne dla wrażliwej skóry, rzadko uczulają, nie powodują podrażnień. Łatwo się zmywają i nie obniżają skuteczności prezerwatywy. Można je stosować do wszystkiego - od seksu penetracyjnego, przez masaże, po zabawy z użyciem gadżetów erotycznych.

A jeśli poszukujecie wyjątkowo mocnego nawilżenia, zapraszamy po lubrykanty silikonowe! Dla porównania Durex Play w formie silikonowej zapewnia nawet trzy razy dłuższe nawilżenie niż ten na bazie wody.

W ofercie znalazły się także lubrykanty wzbogacone o dodatkowe składniki - takie jak zawierające aloes i witaminę E Unimil classic lub Skyn Aloe Vera, które nie tylko nawilżają, ale i pielęgnują skórę, chroniąc ją przed podrażnieniami.

Skład to nie wszystko, zebraliśmy więc w tej kategorii przede wszystkim lubrykanty o szerokim zastosowaniu, umożliwiając wybór w zależności od poszukiwanych wrażeń. W Bee znajdziesz zarówno żele rozgrzewające, jak i chłodzące, a nawet powodujące uczucie przyjemnego mrowienia.

Dla fanów wyjątkowo intensywnych doznań przygotowaliśmy nawet połączenie tego wszystkiego - zamknięty w ekskluzywnym opakowaniu lubrykant Durex Intense Orgazmic daje uczucie chłodzenia, mrowienia i rozgrzania jednocześnie! Jeśli to nie wystarczy - żel Skyn Excite spotęguje orgazm, a intensyfikujący doznania Unimil Skyn All Night Long wzbogacony o krzem wydłuży upojne chwile.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe