G±bki do makijażu

Jest 9 produktów.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,65 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 17,76 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,41 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,14 zł
16,43 * 18,79 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 18,25 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,65 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,65 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 40,14 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 18,55 zł

Makijaż jest ważn± czynno¶ci± w życiu kobiety. Dlaczego? OdpowiedĽ jest prosta – każda chce być piękna, a odpowiednio nałożony makijaż może podkre¶lić lub znacznie poprawić jej urodę. Musi być on jednak dobry, czyli wykonany odpowiednimi kosmetykami i za pomoc± odpowiednich akcesoriów. Do nich należy również g±bka do makijażu.

Nakładanie kosmetyków na twarz za pomoc± g±bki jest bardzo proste. Możemy zrobić to na sucho lub na mokro, zwilżaj±c j± wod±. S± różnego kształtu i zrobione z różnego materiału. W zależno¶ci od potrzeb i preferencji można dokonać jej zakupu w naszym sklepie internetowym Bee, który znany jest ze sprzedaży produktów naturalnych, o dobrej jako¶ci i wygl±dzie. Tak też jest z g±bkami do makijażu.

Warto kupować je w zestawach, na przykład Donegal Blending Sponge, w którego składzie jest jedna o klasycznej wielko¶ci i trzy mini g±beczki. Aktywowane wod± umożliwiaj± wykonanie makijażu bez smug, a struktura materiału g±bek sprawia, że wchłaniaj± niewielk± ilo¶ć podkładu, co pozwala na ekonomiczne wykorzystywanie kosmetyków.

Vipera Blende Professional Vivi to bezlateksowa g±bka do makijażu, która rozprowadza krem, fluid, podkład w kompakcie, korektor oraz produkty do konturowania, zapełniaj±c przy tym higienę i ekonomiczn± aplikację.

Miracle Complexion Sponge + Travel Sponge Case jest g±bk± do makijażu w etui od marki Real Techniques. Dzięki niej idealnie rozprowadzisz podkład, nie pozostawiaj±c nieestetycznych plam i smug. W podróży ochronne etui pozwoli na higieniczne przechowanie i uchronienie g±bki przed zanieczyszczeniami.

Top Choice to g±bka blender do makijażu, z któr± zrobić można nieskazitelny makijaż bez smug. A to dzięki kształtowi dostosowanego do twarzy specjalnego oraz materiału zastosowanego w blenderze. Produkt wyróżnia się też różnymi minkami typu emotikon.

W sklepie Bee wybór g±bek do makijażu jest oczywi¶cie większy i nawet najwybredniejsze wizażystki nie powinny być zawiedzione. Makijaż dzięki odpowiedniej g±bce może być zrobiony perfekcyjnie, a zakupy w naszym sklepie przyjemnym wspomnieniem. Serdecznie zapraszamy!

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe