Peelingi do ust

Jest 5 produktów.

Nawilżone oraz jędrne wargi przyciągają wzrok mężczyzn i gwarantują, że makijaż będzie wyglądał profesjonalnie. Jeśli skóra warg kobiety wygląda na przesuszoną, wtedy należy usunąć nieestetyczne niedoskonałości. W osiągnięciu doskonałych efektów pomoże Ci peeling do ust.

Peeling do ust – doskonałe działanie

Peelingi do ust to kosmetyko, które poprawią wygląd skóry, ale również kondycję warg. Sekretem działania peelingu są skoncentrowane substancje aktywne, które działają nie tylko nawilżająco, ale również złuszczająco i wygładzająco. W Bee oferujemy produkty znanych marek. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie kosmetyki są wysokiej jakości. Możesz wybierać spośród peelingów do ust takich producentów, jak: Orientana, Miodowa Mydlarnia, Iossi, Estee Lauder oraz Skin Food. Produkty znajdują się w opakowaniach o różnej pojemności.  

Peelingi do ust – sama natura

Wszystkie produkty, które proponujemy, są przygotowane tylko z naturalnych składników:

-Cukru trzcinowego,
-Cukru
-Żurawiny,
-Oleju z pestek truskawek,
-Masła Bobassu,
-Masła Mango
-Oleju kokosowego.

To sprawia, że kosmetyk jest w 100% naturalny i może być stosowany przez każdego. Skład poszczególnych peelingów do ust różni się w zależności od marki.

Doskonale zdajemy sobie, jak wygórowane oczekiwania mają nasi Klienci. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór produktów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe