Akademia 4-latka. Zoo

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.Zakres dydaktyczny: logiczne myślenie percepcja wzrokowa poszerzanie wiedzy ogólnej wzbogacanie słownictwa
2,88 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,62 zł

Opis

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.

Zakres dydaktyczny:

  • logiczne myślenie
  • percepcja wzrokowa
  • poszerzanie wiedzy ogólnej
  • wzbogacanie słownictwa

Historyjka "Akademia 4-latka. Zoo" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych działań, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, barwne ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również pozostałe książki z cyklu "Akademia 4-latka".

Jest to dość krótka produkcja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Akademia 4-latka. Zoo" została wydana przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz także inne pozycje od tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.

Szczegóły - Akademia 4-latka. Zoo

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>