Akademia 3-latka. Zabawki

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.Zakres dydaktyczny: logiczne myślenie percepcja wzrokowa poszerzanie wiedzy ogólnej wzbogacanie słownictwa
2,88 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,79 zł

Opis

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.

Zakres dydaktyczny:

  • logiczne myślenie
  • percepcja wzrokowa
  • poszerzanie wiedzy ogólnej
  • wzbogacanie słownictwa

Historyjka "Akademia 3-latka. Zabawki" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych aktywności, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i sprawdź również następne bajki z serii "Akademia 3-latka".

Jest to dość krótka książka - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Akademia 3-latka. Zabawki" została udostępniona przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz również inne pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.

Szczegóły - Akademia 3-latka. Zabawki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>