Akademia dla 4-latka

Znajduj, zgaduj, naklejaj. Dołącz do akademii dla 4-latka Co Maja zobaczyła pod lupą Jaką drogą mrówki trafią do mrowiska Gdzie podziała się zabawka Felka   Zadania pobudzające do myślenia, by doskonalić analizę i syntezę wzrokową. Wklejanie naklejek, rysowanie po śladzie i łączenie elementów, by...
5,99 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,57 zł

Opis

Znajduj, zgaduj, naklejaj. Dołącz do akademii dla 4-latka

Co Maja zobaczyła pod lupą Jaką drogą mrówki trafią do mrowiska Gdzie podziała się zabawka Felka  
Zadania pobudzające do myślenia, by doskonalić analizę i syntezę wzrokową. Wklejanie naklejek, rysowanie po śladzie i łączenie elementów, by ćwiczyć sprawność manualną. Sięgnij po zeszyt pełen wesołych ćwiczeń, by zapewnić maluchowi wspaniałą rozrywkę i pomóc mu w rozwijaniu ważnych dla każdego przedszkolaka sprawności.

Autorem tytułu "Akademia dla 4-latka" jest Anna Horosin.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Akademia dla 4-latka" to idealny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 4 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i zamów dla niego również następne książki z serii "Akademia Kilkulatka".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Akademia dla 4-latka została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.