Akademia 4-latka. Domowe zwierzaki

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.Zakres dydaktyczny: logiczne myślenie percepcja wzrokowa poszerzanie wiedzy ogólnej wzbogacanie słownictwa
2,88 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,76 zł

Opis

Nasza akademia pomaga maluchom przygotować się do zadań zawartych w programie nauczania przedszkolnego. Przedstawia dziecku proste zadania, wykorzystując sprzęty domowe.

Zakres dydaktyczny:

  • logiczne myślenie
  • percepcja wzrokowa
  • poszerzanie wiedzy ogólnej
  • wzbogacanie słownictwa

Historyjka "Akademia 4-latka. Domowe zwierzaki" jest opracowaniem zbiorowym, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych aktywności, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Piękne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do urzędu.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również następne bajki z serii "Akademia 4-latka".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Akademia 4-latka. Domowe zwierzaki" wydało Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Akademia 4-latka. Domowe zwierzaki

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>