Zeszyt dla 3-latka

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka,...
5,67 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,06 zł

Opis

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka, korzystnie wpłyną na jego rozwój intelektualny i podpowiedzą rodzicom, jak pracować z dzieckiem.

Korczyńska Małgorzata jest autorem historii "Zeszyt dla 3-latka".

"Zeszyt dla 3-latka" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do kosmetyczki.

Jest to dość krótka książka - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Zeszyt dla 3-latka" udostępniło Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka wciągnie małego człowieka, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.