Arriba 1. Podręcznik + ćwiczenia

Kurs języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym jest skierowany do młodzieży i dorosłych. Ma na celu podniesienie kompetencji językowych i komunikatywnych uczącego się do poziomu A1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.Podręcznik powstaje w oparciu o doświadczenie trzech...
90,24 * 94,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 87,98 zł

Opis

Kurs języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym jest skierowany do młodzieży i dorosłych.
Ma na celu podniesienie kompetencji językowych i komunikatywnych uczącego się do poziomu A1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
Podręcznik powstaje w oparciu o doświadczenie trzech nauczycieli języka hiszpańskiego, którzy mają za sobą ponad 30 000 godzin zajęciowych spędzonych na lekcjach ze słuchaczami kursów.
Dany podręcznik ma na celu ułatwienie pracy nauczyciela – zaczynając od przygotowywania zajęć, przez nauczanie, kończąc na wyjaśnianiu problematycznych zagadnień, czy też innych problemach, które mogą pojawić się w trakcie zajęć.
W sposób sekwencyjny i uporządkowany podręcznik zawiera materiały leksykalne i gramatyczne, różnorodne gry i zabawy połączone z konwersacjami, tekstami, nagraniami audio i ćwiczeniami.
Dana publikacja jest skonstruowana w taki sposób, że zminimalizuje używanie materiałów z innych podręczników.
Dzięki temu zarówno nauczyciel jak i uczeń dysponują niezbędnymi materiałami do szybkiej, wygodnej i efektywnej nauki.
Podręcznik jest tworzony w Polsce, przez co zawiera postacie i elementy nawiązujące do kultury kraju, co ma na celu uatrakcyjnienie materiały dla polskiego ucznia, zachowując przy tym kontekst wielokulturowy i międzynarodowy.
Bohaterką książki jest Natalia, polska studentka, która wyjeżdża na stypendium do Hiszpanii, gdzie dzieli mieszkanie z trójką współlokatorów: Chen z Chin, Vero z Hiszpanii i Luizem z Brazylii.
Wszystkie postacie są obecne w tekstach i licznych ćwiczeniach.
Podręcznik „Arriba 1” składa się z 12 rozdziałów.
W każdym z nich jest przedstawiona jedna historia, która jest w postaci przewodnika, w którym Natalia opowiada o swoim pobycie w Hiszpanii. Na końcu każdego rozdziału znajduje się zestaw ćwiczeń, aby móc użyć i przećwiczyć wiedzę wyniesioną z każdego rozdziału.
Nauczyciele i uczniowie korzystający z „Arriba 1” osiągają bardzo dobre wyniki i w pozytywny sposób komentują podręcznik.
Na naszej stronie internetowej nauczyciel, który posiada podręcznik, może znaleźć darmowy przewodnik metodyczny i ma dostęp do dodatkowych materiałów, plików audio (z możliwością do pobrania w formacie mp3), materiałów uzupełniających (fiszek, gier, dodatkowych ćwiczeń, powtórzeń, itd.).

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa Arriba 1. Podręcznik + ćwiczenia została przygotowana przez Wydawnictwo Editnos.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Arriba 1. Podręcznik + ćwiczenia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>