Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
48,55 * 53,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 48,51 zł

Opis

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej.

Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu: kolorowanie, wycinanie, dopasowywanie czy rysowanie. Zawiera także uwielbiane przez dzieci naklejki, karty do wypychania.

Bugs Team Starter spełnia wymagania podstawy programowej dla przedszkoli, która zakłada: uczestniczenie w zabawach – muzycznych, ruchowych i plastycznych, rozumienie poleceń i reagowanie na nie, powtarzanie rymowanek i śpiewanie piosenek oraz rozumienie ogólnego sensu krótkich historyjek obrazkowych. Dodatkowo realizuje również nowe wymagania dla zerówek, czyli znajomość cyfr i liczenie do dziesięciu oraz przygotowanie do pisania. Sympatyczni bohaterowie kursu uczą także pracy w grupie oraz pomagają rozwijać u dzieci postawę prospołeczną.

Nagrania w formacie MP3 dostęone na www.macmillan.pl/strefa-ucznia.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski"?
Carol Read, Ana Soberón, Anna Parr-Modrzejewska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie oglądanego produktu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej BUGS TEAM.
Analogicznie do pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas P 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.

 
Ile stron ma ta pozycja?
72: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną ilustracjami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.

 
W którym roku został wydany "Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski"?
Ta pozycja została wydana w 2017 r. Od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>