Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego

Podręcznik "Tak! Jezus mnie kocha": Zawiera 60 tematów i pełni również rolę zeszytu ćwiczeń. Barwne, radosne ilustracje zachęcają dzieci do poznawania nowych treści. Ikonki podpowiadają, jakie zadanie mają wykonać dzieci. Różnorodność zadań zachęca dzieci do samodzielnej pracy (naklejki, wycinanki,...
16,99 * 20,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,55 zł

Opis

Podręcznik "Tak! Jezus mnie kocha":

  • Zawiera 60 tematów i pełni również rolę zeszytu ćwiczeń.
  • Barwne, radosne ilustracje zachęcają dzieci do poznawania nowych treści.
  • Ikonki podpowiadają, jakie zadanie mają wykonać dzieci.
  • Różnorodność zadań zachęca dzieci do samodzielnej pracy (naklejki, wycinanki, kolorowanie, uzupełnianie rysunków…).
  • W podręczniku umieszczony jest Dyplom ukończenia katechezy przedszkolnej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego"?
Za treścią tytułu stoją Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak.
Są autorami paru podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego" opublikowało Wydawnictwo Jedność.

 
Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika szkolnego?
AZ-04-01/20-KI-1/20 - nr dopuszczenia MEN podręcznika. Wskazanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik został oznaczony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem merytorycznym.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź uważnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej TAK DLA JEZUSA.
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas P 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.
 
Dla którego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest religia.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
132 to liczba stron "Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego". Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>