Chrystus naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Wraz z zespołem katechetów przygotowaliśmy całkowicie nowy podręcznik do nauki religii w klasie 6. Forma każdej jednostki lekcyjnej jest rozwinięciem tego, co zaproponowaliśmy uczniom klasy 5, a nazwaliśmy "katechezą indukcyjną". Każda lekcja rozpoczyna się od ćwiczenia związanego z doświadczeniem...
33,61

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,06 zł

Opis

Wraz z zespołem katechetów przygotowaliśmy całkowicie nowy podręcznik do nauki religii w klasie 6. Forma każdej jednostki lekcyjnej jest rozwinięciem tego, co zaproponowaliśmy uczniom klasy 5, a nazwaliśmy "katechezą indukcyjną". Każda lekcja rozpoczyna się od ćwiczenia związanego z doświadczeniem życiowym ucznia i mającego pomóc lepiej wejść mu w tematykę lekcji. Drugi moduł to "głoszenie Słowa" pomagające poznać prawdę objawioną. Zakończenie zaś ma pomóc nie tylko usystematyzować poznane treści, ale także wprowadzić je w życie.

Podręcznik jest zgodny z nową podstawą programową. Rozkład materiału dostępny w internetowych bibliotekach e-dzienników Vulcan i Librus.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Religia SP 6 podr Chrystus naszym Zbawicielem"?
Podręcznik "Religia SP 6 podr Chrystus naszym Zbawicielem" jest opracowaniem zbiorowym,za opisane treści odpowiada kilku autorów, a do zawartości zaangażowanych było szersze grono osób.

 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Religia SP 6 podr Chrystus naszym Zbawicielem został opracowany przez Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.

 

Szczegóły - Chrystus naszym Zbawicielem. Podręcznik z ćwiczeniami do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>