Jesteśmy przyjaciółmi Jezusa 2. Podręcznik

"Jesteśmy przyjaciółmi Jezusa" to całkowicie na nowo opracowany podręcznik do nauki religii dla uczniów klas 2 Szkoły Podstawowej. Bogato ilustrowany, z licznymi ćwiczeniami, będzie wyśmienitą pomocą dla dzieci w odkrywaniu najważniejszych prawd wiary. Podręcznik jest zgodny z obowiązującą nową...
33,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,81 zł

Opis

"Jesteśmy przyjaciółmi Jezusa" to całkowicie na nowo opracowany podręcznik do nauki religii dla uczniów klas 2 Szkoły Podstawowej.

Bogato ilustrowany, z licznymi ćwiczeniami, będzie wyśmienitą pomocą dla dzieci w odkrywaniu najważniejszych prawd wiary.

Podręcznik jest zgodny z obowiązującą nową podstawą programową.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Jesteśmy przyjaciółmi Jezusa 2. Podręcznik został przygotowany przez Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Jesteśmy przyjaciółmi Jezusa 2. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>