Jesteśmy Bożą Rodziną 1. Podręcznik

Doświadczenie rodziny jest fundamentem w życiu każdego człowieka. To w tej pierwszej wspólnocie człowiek poznaje całe bogactwo piękna otaczającego nas świata. Tutaj także, przez doświadczenie życia najbliższych dziecko odkrywa cały świat wartości. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas podręcznik...
33,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,00 zł

Opis

Doświadczenie rodziny jest fundamentem w życiu każdego człowieka. To w tej pierwszej wspólnocie człowiek poznaje całe bogactwo piękna otaczającego nas świata. Tutaj także, przez doświadczenie życia najbliższych dziecko odkrywa cały świat wartości.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas podręcznik pomoże dzieciom rozpoczynającym szkolną przygodę odkryć także prawdę o tym, że od dnia Chrztu Świętego są także dziećmi Boga i należą do wielkiej rodziny Kościoła.

O pięknie Boga można opowiadać tylko pięknie. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby poszczególne ilustracje katechez poruszyły także serce dzieci.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Jesteśmy Bożą Rodziną 1. Podręcznik"?
Podręcznik "Jesteśmy Bożą Rodziną 1. Podręcznik" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiada wielu autorów.


Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik "Jesteśmy Bożą Rodziną 1. Podręcznik" został przygotowany przez Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
Jesteśmy Bożą Rodziną 1. Podręcznik składa się z 135 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawarto w nim wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Jesteśmy Bożą Rodziną 1. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>