Ciao! Ahoj! Hello!

Bajecznie kolorowa międzykulturowa układanka, dzięki której przywitacie się z całym światem. Jak jest „Cześć!” po hiszpańsku, jak po arabsku, a jak w języku migowym? Jak przywita was Wietnamka, jak Grek, a jak Nigeryjka? Gdzie może mieszkać Oksana, gdzie Mzuri, a gdzie Mei? Połączcie karty, by...
32,67 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,66 zł

Opis

Bajecznie kolorowa międzykulturowa układanka, dzięki której przywitacie się z całym światem.

Jak jest „Cześć!” po hiszpańsku, jak po arabsku, a jak w języku migowym? Jak przywita was Wietnamka, jak Grek, a jak Nigeryjka? Gdzie może mieszkać Oksana, gdzie Mzuri, a gdzie Mei?

Połączcie karty, by dzieci z różnych stron świata wzięły się za ręce i powiedziały sobie „Cześć!”. Gdy to zrobicie, dowiecie się, jak się nazywają i w jakich językach mówią. Spróbujcie zgadnąć, z jakich krajów pochodzą. I odpowiedzcie na ich powitanie w 24 językach!

Paweł Pawlak to autor historii "Ciao! Ahoj! Hello!".

Jeśli pragniesz, by Twój przedszkolak możliwie najwcześniej rozpoczął naukę języka obcego, sięgnij po książeczkę pt."Ciao! Ahoj! Hello!". Publikacja w przystępny i wesoły sposób zwiększa liczbę znanych obcych słówek. Zapewnij swojemu dziecku solidne podstawy do osiągnięcia sukcesu w przyszłości.

Dzieci w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 50 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Ciao! Ahoj! Hello!" udostępniło Wydawnictwo Dwie Siostry. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz także pozostałe tytuły tego wydawcy.