Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości

Trusia jest zła! Potknęła się o kamień i boli ją palec. Całe szczęście obok jest jej przyjaciel Cynamon, który współczuje i pociesza! Ale co to? Cynamon rozmawia z wiewiórką, daje jej orzech… Trusia jest zazdrosna! Cynamon zaczyna się martwić - gdzie zniknęła Trusia? Trusi wstyd, że obraziła się na...
19,37 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,38 zł

Opis

Trusia jest zła! Potknęła się o kamień i boli ją palec. Całe szczęście obok jest jej przyjaciel Cynamon, który współczuje i pociesza!

Ale co to? Cynamon rozmawia z wiewiórką, daje jej orzech… Trusia jest zazdrosna! Cynamon zaczyna się martwić - gdzie zniknęła Trusia? Trusi wstyd, że obraziła się na Cynamona. Zaczyna za nim tęsknić. Czy się odnajdą? Czy się pogodzą? Ach, jaka by to była ulga i radość!

Cynamon i Trusia odkrywają i nazywają uczucia - te gwałtowne i buzujące na powierzchni oraz te kryjące się gdzieś głęboko.

Zgrabne i nieoczywiste wiersze Ulfa Starka oraz wyraziste i zabawne ilustracje Charlotte Ramel tworzą niepowtarzalny klimat książek o Cynamonie i Trusi.

Ulf Stark, Charlotte Ramel to autor tytułu "Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości".

W oryginale publikacja nosi tytuł: Kanel och Kanin och alla känslorna.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości". Zbudowanie zbioru krótkich historii to świetny sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - kup dla niego także inne książki z serii "CYNAMON I TRUSIA".

Ten egzemplarz to wydanie 1. w języku polskim. Pierwotnie publikacja była wydana w j. szwedzkim. Za przekład pozycji na polski odpowiada Stróżyk Agnieszka.

Jest to bardzo krótka produkcja - ma 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Cynamon i Trusia. Wierszyki o złości i radości" została wydana przez Wydawnictwo Zakamarki. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.