Przygody Fenka. Emocje. Złość

Czy można się złościć? Czy da się schować złość do szuflady? Czy tatuś Fenka jest zły? Zajrzyjcie do książeczki i razem z Fenkiem poszukajcie odpowiedzi na te trudne pytania! Dzięki tej książeczce, Twoje dziecko:pozna kolejną emocję, jaką jest złość rozumie, że złoszczenie się to coś zupełnie...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,87 zł

Opis

Czy można się złościć? Czy da się schować złość do szuflady? Czy tatuś Fenka jest zły? Zajrzyjcie do książeczki i razem z Fenkiem poszukajcie odpowiedzi na te trudne pytania!

Dzięki tej książeczce, Twoje dziecko:pozna kolejną emocję, jaką jest złość rozumie, że złoszczenie się to coś zupełnie naturalnego i nie jest niczym złym pozna dobre sposoby radzenia sobie ze złością dowie się, jakie sposoby radzenia sobie ze złością są niewłaściweNa stronie internetowej dostępne są także bezpłatne, nawiązujące do tematyki książeczek scenariusze zajęć i karty pracy.

Magdalena Gruca, Ewa Zontek jest autorem książki "Przygody Fenka. Emocje. Złość".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Przygody Fenka. Emocje. Złość". Zbudowanie zbioru krótkich historii to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - zamów także inne części z serii "Przygody Fenka".

Jest to krótka produkcja - ma 20 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Przygody Fenka. Emocje. Złość" udostępniło Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.