Doradca klienta. Podręcznik do nauki zawodu WSIP

Publikacja skierowana do uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie przedstawiciela handlowego.Jest to podręcznik podzielonych tematycznie na działy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, zakresu obowiązków, współpracy oraz doboru pracowników. Autorzy proponują wiele form ćwiczeń,...
129,99 * 133,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 133,10 zł

Opis

Publikacja skierowana do uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie przedstawiciela handlowego.
Jest to podręcznik podzielonych tematycznie na działy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, zakresu obowiązków, współpracy oraz doboru pracowników. Autorzy proponują wiele form ćwiczeń, przeplatanych testami sprawdzającymi i utrwalającymi wiedzę.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Doradca klienta. Podręcznik do nauki zawodu WSIP" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Informacje o wydającym ten podręcznik:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w Polsce. Wydając 25 tys. pozycji z całkowitym nakładem przekraczającym 2 000 000 000 egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w kraju. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. WSiP rozwija też nowoczesne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania podręcznika "Doradca klienta. Podręcznik do nauki zawodu WSIP"?
Doradca klienta. Podręcznik do nauki zawodu WSIP wydano w 2016 roku. Podręcznik "Doradca klienta. Podręcznik do nauki zawodu WSIP" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Doradca klienta. Podręcznik do nauki zawodu WSIP

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>