Prowadzenie działalności gospodarczej (z KPS i OMZ). Podręcznik do kształcenia zawodowego

Podręcznik realizuje efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów. Podręcznik prezentuje wiedzę z zakresu planowania i prowadzenia działalności gospodarczej, objaśnia zasady funkcjonowania gospodarki rynkowej, omawia przepisy prawa dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (prawo pracy,...
64,90 * 67,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,36 zł

Opis

Podręcznik realizuje efekty kształcenia wspólne dla wszystkich zawodów.

Podręcznik prezentuje wiedzę z zakresu planowania i prowadzenia działalności gospodarczej, objaśnia zasady funkcjonowania gospodarki rynkowej, omawia przepisy prawa dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej (prawo pracy, prawo o ochronie danych osobowych, prawo podatkowe, prawo autorskie). Uczy też umiejętności niezbędnych w efektywnym prowadzeniu działalności gospodarczej. Treści teoretyczne autorki poparły licznymi ilustracjami a przede wszystkim przykładami oraz ćwiczeniami, które wskazują sposoby praktycznego zastosowania teorii

FAQ

Sekcja Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja "Prowadzenie działalności gospodarczej (z KPS i OMZ). Podręcznik do kształcenia zawodowego" została przygotowana przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została wydana w 2013. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) dostarczają wysokiej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w Polsce. Wydając 25 tysięcy pozycji z całkowitym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w kraju. Specjalizuje się w wydawaniu wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. WSiP rozwija też nowoczesne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Prowadzenie działalności gospodarczej (z KPS i OMZ). Podręcznik do kształcenia zawodowego

 • Tytuł: Prowadzenie działalności gospodarczej podręcznik do nauki zawodu
 • Autorzy: Teresa Gorzelany, Wiesława Aue
 • Wydawnictwo WSiP
 • Rok wydania: 2013
 • Oprawa: Miękka
 • Format: 17.0x24.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 61349702509KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła ponadgimnazjalna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788302135866

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>