Droga Wspólnoty Zbawionych. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa

Droga wspólnoty zbawionychPodręcznik do nauki religii dla klasy VII szkoły podstawowej.
33,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,54 zł

Opis

Droga wspólnoty zbawionych
Podręcznik do nauki religii dla klasy VII szkoły podstawowej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Droga Wspólnoty Zbawionych. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa"?
Za treścią podręcznika stoją Maria Baron, ks. Marcin Ogiolda.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Droga Wspólnoty Zbawionych. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa została wydana przez Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada ten podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to WK/7-8/2017/7/D. Potocznie nazywany numerem MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Droga Wspólnoty Zbawionych. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa" został przygotowany zgodnie z obowiązującymi w dniu wydania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został sklasyfikowany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 270 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Droga Wspólnoty Zbawionych. Podręcznik. Klasa 7. Szkoła Podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>