Wir Smart 1. Język niemiecki do klasy IV szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim

Wir Smart 1. Ćwiczenia. Klasa 4 to nowa odsłona bestselleru do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach IV-VI z przygotowaniem do sprawdzianu szóstoklasisty od pierwszego tomu. Wir smart to trzytomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV-VI szkoły podstawowej...
37,38 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,45 zł

Opis

Wir smart to nowa odsłona bestselleru do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII.

Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV–VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej.

Wir smart to zarówno sprawdzone i cenione formy pracy zaprezentowane w nowej szacie graficznej, jak i nowoczesne i całkowicie nowe rozwiązania zgodne z filozofią smart.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Wir Smart 1. Język niemiecki do klasy IV szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim" został przygotowany przez Wydawnictwo Lektorklett.

 
Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.

 
Kiedy wydano "Wir Smart 1. Język niemiecki do klasy IV szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim"?
Ten podręcznik wydano w 2017 roku. Podręcznik "Wir Smart 1. Język niemiecki do klasy IV szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Wir Smart 1. Język niemiecki do klasy IV szkoły podstawowej. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń z interaktywnym kompletem uczniowskim

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>