Duch Święty darem dla człowieka 7. Ćwiczenia do religii dla klasy VII szkoły podstawowej

Podręcznik nr KR-23-04/20-KR-18/22 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie VII szkoły podstawowej na terenie Archidiecezji Krakowskiej, zgodny z programem nauczania AZ-2-04/20.
16,99 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł

Opis

Podręcznik nr KR-23-04/20-KR-18/22 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie VII szkoły podstawowej na terenie Archidiecezji Krakowskiej, zgodny z programem nauczania AZ-2-04/20.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Duch Święty darem dla człowieka 7. Ćwiczenia do religii dla klasy VII szkoły podstawowej"?
Autorami książki są ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Duch Święty darem dla człowieka 7. Ćwiczenia do religii dla klasy VII szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo św. Stanisława BM.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł ma 144 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną ilustracjami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Duch Święty darem dla człowieka 7. Ćwiczenia do religii dla klasy VII szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>