Jezus dla człowieka 5. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej

Patronem klasy V jest św. s. Faustyna, która ukazując swoim życiem Jezusa miłosiernego, pomoże uczniom podjąć trud wzrastania w wierze i dostrzegania ludzi w potrzebie. W podręczniku młodzi ludzie bliżej poznają dzieje Jezusa, Jego działalność i przypowieści, spotkają się również z Karolem Wojtyłą....
21,99 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł

Opis

Patronem klasy V jest św. s. Faustyna, która ukazując swoim życiem Jezusa miłosiernego, pomoże uczniom podjąć trud wzrastania w wierze i dostrzegania ludzi w potrzebie. W podręczniku młodzi ludzie bliżej poznają dzieje Jezusa, Jego działalność i przypowieści, spotkają się również z Karolem Wojtyłą. Podręcznik zawiera słowniczek, pytania sprawdzające, które pomogą utrwalić wiedzę oraz ciekawostki z różnych dziedzin.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Jezus dla człowieka 5. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej"?
Autorami książki są ks.Tadeusz Panuś, ks.Andrzej Kielian, Adam Berski.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Jezus dla człowieka 5. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Św. Stanisława BM.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
Numer dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to AZ-21-04/20-KR-4/20. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść "Jezus dla człowieka 5. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej" składa się z 228 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną graficznie. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Jezus dla człowieka 5. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>