Jezus przychodzi do nas. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 3 klasy szkoły podstawowej

Podręcznik nr KR-13-01/18-KR-17/22 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie Archidiecezji Krakowskiej, przeznaczony dla klasy III szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-1-01/18. Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski
25,99 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,69 zł

Opis

Podręcznik nr KR-13-01/18-KR-17/22 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie Archidiecezji Krakowskiej, przeznaczony dla klasy III szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania numer AZ-1-01/18.

Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Jezus przychodzi do nas. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 3 klasy szkoły podstawowej"?
Podręcznik "Jezus przychodzi do nas. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 3 klasy szkoły podstawowej" jest pracą zbiorową, czyli w tworzenie treści zaangażowanych było kilku osób.


Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik Jezus przychodzi do nas. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 3 klasy szkoły podstawowej został przygotowany przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
KR-13-01/18-KR-17/22 - nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Jezus przychodzi do nas. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla 3 klasy szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>