Dziś historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

Informujemy, że podręcznik Dziś historia 3 dla branżowej szkoły I stopnia uzyskał komplet opinii pozytywnych recenzentów MEiN. Numer dopuszczenia 1023/3/2021
40,50 * 45,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,25 zł

Opis

Informujemy, że podręcznik Dziś historia 3 dla branżowej szkoły I stopnia uzyskał komplet opinii pozytywnych recenzentów MEiN.

Numer dopuszczenia 1023/3/2021

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Dziś historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia"?
Stanisław Zając jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer zatwierdzenia MEN ma opisywany podręcznik?
1023/3/2021 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczamy, że termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Dziś historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia"?
Tytuł ten jest częścią serii "Dziś historia".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2021. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Ile stron zawiera ta pozycja?
"Dziś historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia" składa się z 152 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Dziś historia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>