Emomisie

Odkrywanie emocji, nauka ich rozpoznawania i nazywania w trwałej, sztywnostronicowej książeczce. Radość, smutek i inne uczucia. Zadania ułatwiające radzenie sobie z emocjami. Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj swoje emocje!
28,10 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,81 zł

Opis

Odkrywanie emocji, nauka ich rozpoznawania i nazywania w trwałej, sztywnostronicowej książeczce.
Radość, smutek i inne uczucia. Zadania ułatwiające radzenie sobie z emocjami.

Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj swoje emocje!

Za treścią historyjki "Emomisie" stoi Matraś Agata.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Chcąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Emomisie została wydana przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.