Fizyka 7. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Zawiera proste zadania, które można wykorzystywać na lekcji lub jako propozycje prac domowych. Poszczególne działy otwiera sketchnotka, na której zaprezentowane są podstawowe prawa, definicje i wzory.
18,04 * 20,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,04 zł

Opis

Zawiera proste zadania, które można wykorzystywać na lekcji lub jako propozycje prac domowych. Poszczególne działy otwiera sketchnotka, na której zaprezentowane są podstawowe prawa, definicje i wzory.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Fizyka 7. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej"?
Piotr Nieżurawski, Iwona Szczepańska są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Fizyka 7. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Kilka słów o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w kraju. Oprócz matematyki, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oferuje także podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych.

Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 104 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Fizyka 7. To nasz świat. Zeszyt ćwiczeń dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>