Inspire Jeunes 1. Methode de francais. Podręcznik wieloletni

Inspire Jeunes 1. Podręcznik + Kod (Podręcznik Online) + Audio/Wideo online Pakiet "Pack numérique" (Livre + Version numérique) zawiera 2 komponenty: 1/ podręcznik papierowy Inspire Jeunes 1 (nr dop. MEiN: 1182/1/2023) 2/ indywidualny kod aktywacyjny do podręcznika w wersji online (odzwierciedlenie...
71,99 * 82,01 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 71,99 zł

Opis

Inspire Jeunes 1. Podręcznik + Kod (Podręcznik Online) + Audio/Wideo online Pakiet "Pack numérique" (Livre + Version numérique) zawiera 2 komponenty: 1/ podręcznik papierowy Inspire Jeunes 1 (nr dop. MEiN: 1182/1/2023) 2/ indywidualny kod aktywacyjny do podręcznika w wersji online (odzwierciedlenie cyfrowe).

E-podręcznik jest dostępny na platformie ehachettefle.com przez 24 miesiące od momentu aktywacji. Inspire Jeunes to nowa seria podręczników do nauki języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych. Kurs pozwala na stopniowe opanowywanie kompetencji rozwijając jednocześnie refleksję nad językiem i jego strukturami.

Czteroczęściowy kurs Inspire Jeunes realizuje podstawę programową III.2.0. Po czterech latach nauki z Inspire Jeunes uczniowie osiągną poziom A2+ wg ESOKJ.

FAQ

Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Inspire Jeunes 1. Methode de francais. Podręcznik wieloletni została opublikowana przez Wydawnictwo Hachette.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


W którym roku został wydany podręcznik?
Rokiem wydania tej książki jest 2023. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą czuć, że korzystają z najnowszych podręczników.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Inspire Jeunes 1. Methode de francais. Podręcznik wieloletni

  • MEN: 1182/1/2023
  • Wydawnictwo Hachette Polska
  • Rok wydania: 2023
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 80
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9782017236399
  • ISBN: 9782017236399

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>