Jak to działa? Podręcznik do techniki. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Nowa Edycja 2022-2024. Podręcznik dla klasy szóstej szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” zawiera treści dotyczące rozwiązań technicznych w najbliższym otoczeniu ucznia i rysunku technicznego. Przekazuje treści programowe w atrakcyjnej formie, m.in. infografik, schematów i rebusów. Zachęca do...
25,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,45 zł

Opis

Nowa Edycja 2022-2024. Podręcznik dla klasy szóstej szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” zawiera treści dotyczące rozwiązań technicznych w najbliższym otoczeniu ucznia i rysunku technicznego.

  • Przekazuje treści programowe w atrakcyjnej formie, m.in. infografik, schematów i rebusów.
  • Zachęca do aktywnego zdobywania wiedzy dzięki Zabawom oraz dodatkowym ćwiczeniom Mam pomysł.
  • Kształtuje zdolności manualne i rozwija intuicję techniczną uczniów dzięki instrukcjom To takie proste!, które wyjaśniają, jak krok po kroku własnoręcznie wykonać oryginalne przedmioty i pomoce.
  • Inspiruje do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce dzięki poleceniom Czy już potrafisz?.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Jak to działa? Podręcznik do techniki. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Lech Łabecki, Marta Łabecka są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Jak to działa? Podręcznik do techniki. Szkoła podstawowa. Klasa 6 został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
295/3/2019 - numer dopuszczenia MEN podręcznika. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, zapewniający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych w całym kraju.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Jak to działa? Podręcznik do techniki. Szkoła podstawowa. Klasa 6 to książka złożona z 64 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Jak to działa? Podręcznik do techniki. Szkoła podstawowa. Klasa 6"?
Tytuł jest częścią popularnej serii "Nowa Era; Jak to działa?".
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z energią i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Jak to działa? Podręcznik do techniki. Szkoła podstawowa. Klasa 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>