Między nami. Język polski 6. Podręcznik

Podręcznik dla klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klas 4 i 5 (którego ciąg dalszy ma miejsce w klasach 7 i 8). Wraz z książką dla klasy 6 seria podręczników jest już kompletna. Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie,...
40,99 * 45,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,99 zł

Opis

Podręcznik dla klasy 6 z serii Między nami kontynuuje model kształcenia znany z klas 4 i 5 (którego ciąg dalszy ma miejsce w klasach 7 i 8). Wraz z książką dla klasy 6 seria podręczników jest już kompletna.

Każdy temat w podręczniku jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe. Dobór ciekawych tekstów zachęca uczniów do czytania. Niektóre utwory dostępne są w wersji audio – można ich słuchać za pomocą smartfona.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 6. Podręcznik"?
Agnieszka Łuczak, Anna Murdzek to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników, jednak te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pomoc naukowa "Między nami. Język polski 6. Podręcznik" została przygotowana przez Wydawnictwo GWO.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
867/3/2019 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Między nami. Język polski 6. Podręcznik" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
392 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 6. Podręcznik"?
Tytuł ten należy do serii "Między nami".
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Informacje o wydawnictwie tego podręcznika:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne istniejące od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60 procent uczniów szkół podstawowych w Polsce. Oprócz matematyki, GWO posiada w ofercie także podręczniki do przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych i artystycznych.

Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 6. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>