Jano i Wito uczą mówić R. Różowy rower

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! "Różowy rower" to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „r”, ale też nauczy, jak radzić sobie z trudnymi uczuciami i rozwiąże dylemat,...
19,89 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,22 zł

Opis

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie!

"Różowy rower" to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „r”, ale też nauczy, jak radzić sobie z trudnymi uczuciami i rozwiąże dylemat, czy kolor różowy jest dla chłopców.

Wiola Wołoszyn to autor historii "Jano i Wito uczą mówić R. Różowy rower".

"Jano i Wito uczą mówić R. Różowy rower" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Kolekcja krótkich form to dobry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

 

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź też kolejne bajki z cyklu "Jano i Wito uczą mówić, Jano i Wito".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Jano i Wito uczą mówić R. Różowy rower została udostępniona przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Jano i Wito uczą mówić R. Różowy rower

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>