Jano i Wito uczą mówić S. Ekspres na stacji

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! Cała rodzina rusza w podróż. Jadą na stację, aby wsiąść do pociągu. „Ekspres na stacji” to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „s”,...
19,89 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,69 zł

Opis

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie!

Cała rodzina rusza w podróż. Jadą na stację, aby wsiąść do pociągu. „Ekspres na stacji” to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „s”, ale i nauczy, co robić, jeśli niespodziewanie stracą rodziców z oczu.

Książka idealna dla starszych przedszkolaków.

Wiola Wołoszyn, Przemek Liput to autor historii "Jano i Wito uczą mówić S. Ekspres na stacji".

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Jano i Wito uczą mówić S. Ekspres na stacji". Krótka forma to mądry pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Dzieci w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i kup dla niego także inne książki z serii "Jano i Wito uczą mówić, Jano i Wito".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Jano i Wito uczą mówić S. Ekspres na stacji" została udostępniona przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Szczegóły - Jano i Wito uczą mówić S. Ekspres na stacji

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>