Jano i Wito uczą mówić K. Kamień na pikniku

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! Chłopcy wybierają się z babcią na piknik. Ale co to? Czy to znajomy magiczny kamień? I co na łące robią krasnoludki? A czy pająki potrafią kopać piłkę? „Kamień na pikniku” to...
19,89 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,39 zł

Opis

Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie!

Chłopcy wybierają się z babcią na piknik. Ale co to? Czy to znajomy magiczny kamień? I co na łące robią krasnoludki? A czy pająki potrafią kopać piłkę?

„Kamień na pikniku” to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski „k”, ale i pokaże, jakie talenty są naprawdę ważne w życiu. Książka idealna dla starszych przedszkolaków

Wiola Wołoszyn jest autorem historii "Jano i Wito uczą mówić K. Kamień na pikniku".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Jano i Wito uczą mówić K. Kamień na pikniku". Kolekcja krótkich form to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-6 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także pozostałe bajki z cyklu "Jano i Wito uczą mówić, Jano i Wito".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Jano i Wito uczą mówić K. Kamień na pikniku" opublikowało Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.