Jesień i zima w świetlicy. Scenariusze zajęć...

Każdy pedagog wie, jak ciężko jest wzbudzić w dzieciach zainteresowanie i ciekawość. Niniejsza książka jest propozycją, w której nauczyciele pracujący w świetlicach szkolnych mogą znaleźć przykłady codziennych zajęć, pełnych ciekawych pomysłów, zachęcających dzieci do działania, rozwijających ich...
19,00 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,93 zł

Opis

Każdy pedagog wie, jak ciężko jest wzbudzić w dzieciach zainteresowanie i ciekawość. Niniejsza książka jest propozycją, w której nauczyciele pracujący w świetlicach szkolnych mogą znaleźć przykłady codziennych zajęć, pełnych ciekawych pomysłów, zachęcających dzieci do działania, rozwijających ich kreatywność i pobudzających wyobraźnię, a także uczących współpracy w grupie i wspólnej zabawy. Książka z pewnością będzie służyć zarówno dzieciom, które będą brały udział w ciekawych zajęciach, jak i nauczycielom, którzy znajdą w niej: cele i zadania funkcjonowania świetlicy szkolnej, rozkład treści zajęć z podziałem tematów na poszczególne dni, 55 scenariuszy zajęć świetlicowych, wiele ciekawych zabaw integrujących dzieci i uczących zdrowej rywalizacji, szablony do wykorzystania przez nauczyciela podczas realizacji scenariuszy.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Jesień i zima w świetlicy. Scenariusze zajęć..."?
Autorem podręcznika jest Sylwia Gallos.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Książka liczy 200 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną graficznie. Zawiera znaczące, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Kiedy wydano podręcznik?
Rok wydania tej publikacji to 2013. Podręcznik "Jesień i zima w świetlicy. Scenariusze zajęć..." od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Jesień i zima w świetlicy. Scenariusze zajęć...

 • Tytuł: Jesień i zima w świetlicy
 • Autor: Sylwia Gallos
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2013
 • Ilość stron: 200
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 63144201128KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Scenariusze zajęć świetlicowych
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788371346606
 • EAN: 9788371346606
 • Wymiary: 17.0x23.5x1.2 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>