Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla I klasy szkoły podstawowej

Bóg jest naszym Ojcem. Religia. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla klasy 1 szkoły podstawowej – opis wydawcy Praktyczny podręcznik do nauki religii dla uczniów 1 klasy szkoły podstawowej przygotowany zgodnie z nową podstawą programową. Podręcznik połączony jest z ćwiczeniami, zawiera 60...
25,55 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,59 zł

Opis

Bóg jest naszym Ojcem. Religia. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla klasy 1 szkoły podstawowej – opis wydawcy Praktyczny podręcznik do nauki religii dla uczniów 1 klasy szkoły podstawowej przygotowany zgodnie z nową podstawą programową. Podręcznik połączony jest z ćwiczeniami, zawiera 60 katechez, obrazki do kolorowania, wycinanki, naklejki oraz modlitwy.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź często zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla I klasy szkoły podstawowej"?
Za treścią podręcznika stoją red. ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla I klasy szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
Ta książka ma 150 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Bóg jest naszym Ojcem. Podręcznik z ćwiczeniami do nauki religii dla I klasy szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>