Jezus nas zbawia. Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Podręcznik do nauki religii dla klasy VI szkoły podstawowej.
39,04

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,84 zł

Opis

Podręcznik do nauki religii dla klasy VI szkoły podstawowej.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Jezus nas zbawia. Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej"?
Michał Polny, Dorota Kornacka, Michał Małek, Karolina Orzoł, Danuta Adamiec, Martyna Ujazdowska są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Jezus nas zbawia. Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Katechetyczne Warmia.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika to AZ-2-01/18. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
192 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Jezus nas zbawia. Podręcznik Archidiecezji Warmińskiej do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>