Uczymy się czytać

Czytanie jest podstawą. To dzięki niemu poznajemy świat - ten bliski i zupełnie odległy, znany tylko z powieści i bajek. Uczymy się czytać to kolejna część serii Uczymy się..., zapoznająca dzieci z niezbędnymi umiejętnościami. Książeczka w bardzo prosty sposób prezentuje literki, które kolejno...
4,72 * 5,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,18 zł

Opis

Czytanie jest podstawą. To dzięki niemu poznajemy świat - ten bliski i zupełnie odległy, znany tylko z powieści i bajek.

Uczymy się czytać to kolejna część serii Uczymy się..., zapoznająca dzieci z niezbędnymi umiejętnościami. Książeczka w bardzo prosty sposób prezentuje literki, które kolejno łączą się w sylaby i całe słowa.

Nauka czytania przebiega metodą sylabową, która jest najskuteczniejszym sposobem opanowania płynnego czytania. Ciekawe czytanki, zadania, rebusy, łamigłówki, bardzo atrakcyjne ilustracje, naklejki wielokrotnego użytku - skutecznie uprzyjemniają naukę.

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018


O podręczniku

Dzięki różnorodności zadań dziecko się nie nudzi, a nauka przebiega sprawniej i w miłej atmosferze. Mamy tutaj m.in. kolorowanie, szukanie rzeczy z daną literą, labirynty, wykreślanki, odnajdywanie różnic, łączenie w pary, rysowanie, rebusy, łamigłówki oraz rysowanie po śladzie. Jak sami widzicie, zadań jest dużo i mają różny poziom trudności.

testolandiazadarmo.blogspot.com

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Uczymy się czytać"?
Za treścią książki stoi Renata Pitala.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Uczymy się czytać" opublikowało Wydawnictwo Greg.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
64 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Uczymy się czytać"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "UCZYMY SIĘ".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Uczymy się czytać

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również