Kids Can! Starter. Pupil's Book + P's App

Kids Can! to kurs dla szkół podstawowych zgodny z LOMLOE, który pomaga każdemu dziecku odkryć związek między tym, co kocha, a tym, czego może się nauczyć po angielsku!. Atuty Kids Can! Kids Can! wzbudza ciekawość uczniów! Kids Can! zachęca dzieci do zadawania pytań, rozwijania świadomości tego, jak...
48,99 * 53,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,50 zł

Opis

Kids Can! to kurs dla szkół podstawowych zgodny z LOMLOE, który pomaga każdemu dziecku odkryć związek między tym, co kocha, a tym, czego może się nauczyć po angielsku!.

Atuty Kids Can!

  • Kids Can! wzbudza ciekawość uczniów!
  • Kids Can! zachęca dzieci do zadawania pytań, rozwijania świadomości tego, jak język działa poprzez strategie wielojęzyczne, zgłębiania tematów międzyprzedmiotowych i rozwijania odpowiedzialnego podejścia do zrównoważonego rozwoju. Wszystko to angażuje naturalną ciekawość dzieci i wzbudza pasję do nauki.
  • Kids Can! inspiruje kreatywność uczniów! Kreatywna ekspresja odgrywa kluczową rolę w rozwoju emocjonalnym dzieci, a w Kids Can! uczniowie mogą odkrywać, rozwijać i dzielić się własną wyobraźnią i pomysłami, aby stworzyć coś nowego, poprzez włączenie zajęć obejmujących sztukę, taniec, poezję, kreatywne myślenie, rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie.
  • Kids Can! rozwija prawdziwe kompetencje komunikacyjne! Treści i filmy z prawdziwego świata z prawdziwymi dziećmi rozbudzają naturalną ciekawość uczniów, aby dowiedzieć się więcej o otaczającym ich świecie.
  • Kids can! daje uczniom cel do komunikowania się i rozwijania umiejętności mediacji językowej, które ułatwiają wzajemne zrozumienie w codziennych sytuacjach i pomagają dzieciom stać się pewnymi mówcami.
  • Kids Can! sprzyja współpracy! Wspólne uczenie się i wspólna praca nad projektami budują umiejętności społeczne i emocjonalne. W Kids Can!, społeczne i emocjonalne uczenie się i wartości są kontekstualizowane w historiach i budują świadomość kulturową, aby pomóc uczniom wyrosnąć na dociekliwych, życzliwych i odpowiedzialnych obywateli świata. Kids Can!wspiera i celebruje inkluzję!
  • Kids Can! skupia się na potrzebach nauczycieli i ich uczniów, a także oferuje starannie zaprojektowane treści, zasoby cyfrowe, narzędzia i wskazówki oraz materiały dostosowane do klas o zróżnicowanym poziomie umiejętności.

Ten łatwy w użyciu kurs oferuje prawdziwe wsparcie i pomaga stworzyć atmosferę integracyjną w klasie - w której celebrowane są zainteresowania i talenty każdego dziecka, a potrzeby każdego dziecka są wspierane.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Kids Can! Starter. Pupil's Book + P's App"?
Autorem podręcznika jest Sarah Hillyard.
Jest autorem niewielu podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tej publikacji to 2023. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych podręczników.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Kids Can! Starter. Pupil's Book + P's App

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>